ZAVRŠENA PROVEDBA PROJEKTA NOVA PRILIKA

Projekt Nova prilika kojeg je provodila Udruga paraplegičara i tetraplegičara Osječko-baranjske županije “UPIT”,a financirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda uspješno je proveden.

U okviru projekta osposobljeno je ukupno 43 polaznika /22 polaznika za pripremu jednostavnih jela i slastica, 7 polaznika za pripremu bureka i pizze i 14 polaznika za izradu i provedbu EU projekata financiranih iz fondova Europske unije/.

Osposobljavanje se sastojalo iz šest ciklusa, od kojih su četiri provedena u Ugostiteljsko turističkoj školi u Osijeku, a dva u Pučkom otvorenom učilištu Algebra u Osijeku.

Zbog epidemiološke situacije dio petog i cijeli šesti ciklus proveden je online.

Nakon završetka svih ciklusa održana je i završna konferencija na kojoj su polaznici izrazili svoje zadovoljstvo naučenim tijekom osposobljavanja što je bio osnovni cilj projekta.

Zahvaljujemo se svima koji su doprinijeli uspješnoj provedbi projekta i polaznicima želimo da pronađu svoje mjesto na tržištu rada.